Trzy powody

Chcąc dopasować się do współczesnych realiów, które zakładają że ludzie nie lubią czytać długich wywodów, a wolą informacje przekazywane krótko i treściwie spieszymy z niewielkim tekstem, w którym napiszemy dlaczego dokładnie warto zdecydować się na przystąpienie do kursu w naszej szkole.

1. Cena

Nie ma się co oszukiwać. Na co przyszli kursanci zwracają najbardziej uwagę przy wyborze szkoły jazdy? A no na cenę. Cennik naszej szkoły jest niezwykle konkurencyjny, biorąc pod uwagę bydgoskie realia ponieważ suma jaką trzeba sobie zarezerwować na kurs podstawowy, czyli zajęcia teoretyczne (30h) oraz praktyczne (30h) to tylko 1300zł.

Co jeszcze wchodzi w tę cenę?

-Materiały szkoleniowe takie jak książka zawierająca wszelkie najpotrzebniejsze informacje oraz unikalny kod, dzięki któremu można rozwiązywać egzaminy teoretyczne online.

-Zajęcia przeprowadzane przez ratownika z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

-Nauka jazdy na najnowszych, obowiązujących od niedawna na egzaminie państwowym samochodach: Toyotach Yaris

-Egzamin wewnętrzny

Co więcej, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzyliśmy swoją ofertę o badania lekarskie przeprowadzane na miejscu, w naszej szkole. W takim przypadku (kurs podstawowy+ badania lekarskie) cena wynosi jedynie 1450 zł.

Oczywiście istnieje możliwość zapisania się na „Kurs z Bonusem”, czyli kursu rozszerzonego do 45h zajęć teoretycznych oraz 40h zajęć praktycznych za jedyne 1550zł, bądź w opcji z badaniami lekarskimi 1700 zł.

Często cena za kurs podstawowy zaczyna się od 1400zł. Co należy podkreślić, w żadnym stopniu na niskiej cenie  nie traci jakość kształcenia, gdyż znajdujemy się w ścisłej czołówce szkół nauki jazdy w zakresie zdawalności.

2. Indywidualne podejście i doświadczona kadra instruktorów

Do każdego z naszych kursantów podchodzimy indywidualnie. Staramy się dopasować do oczekiwań i często idziemy na rękę pomagając ustalić korzystne godziny jazd, czy też proponując przeprowadzenie ostatnich godzin zajęć praktycznych tuż przed samym egzaminem. Każdy z naszych podopiecznych ma swojego instruktora, który wdraża go w tajniki jazdy samochodem i w jak najlepszy sposób stara się przekazać mu całą swoją wiedzę, po to, aby w przyszłości bezproblemowo udało się zaliczyć egzamin państwowy.

Nasi instruktorzy to osoby mogące pochwalić się wieloletnią praktyką w branży. Cierpliwie tłumaczą kolejne zagadnienia tak długo, aż dany kursant zrozumie jak należy zachować się w konkretnych sytuacjach. Jeżeli chcecie Państwo spędzić czas na zajęciach praktycznych w efektywny sposób, ucząc się od doświadczonej kadry w miłej i przyjaznej atmosferze to lepszych Instruktorów niż u nas nie znajdziecie.

3. Komfortowe warunki nauki

Nasza szkoła gwarantuje komfortowe warunki dla swoich kursantów. Dla każdego mamy przygotowane wygodne miejsce z blatem przeznaczonym do robienia notatek. Ponadto zajęcia teoretyczne oparte są nie tylko na wiedzy Instruktora ale także na materiałach multimedialnych wyświetlanych za pomocą projektora, które często ułatwiają zrozumienie bardziej zawiłych zagadnień.  Przekazujemy konieczną wiedzę, odnosząc się do najnowszych przepisów i standardów jazdy. Co więcej, zapewniamy że informacje teoretyczne naprawdę można przekazać w ciekawej formie. Wystarczy do nas przyjść i przekonać się „na własnej skórze”.

Podsumowując krótko: jeżeli chcą Państwo zapisać się na najtańszy kurs jazdy w Bydgoszczy, gwarantujący: kształcenie na najwyższym poziomie, najnowszy sprzęt  oraz dyspozycyjną kadrę Instruktorów mogących poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, a także wysoką zdawalnością egzaminów państwowych to nie ma na co czekać tylko już dziś zapisać się na kurs.

Lepszej opcji niż Szkoła Jazdy HANA po prostu nie ma.  ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *